| MaryMaria333 a întrebat:

Heeelp... Am o pereche de ciorapi sintetici din nailon foarte mișto negri. Dar din greșeală i-am agățat cu unghia și mi i-am rupt, se vede o linie nașpa destul de vizibilă că a mai și fugit firul. Cum aș putea sa ascund cât de cât să nu se mai vadă ruptura? De aruncat nu am de gând să îi arunc așa repede, au costat bani frumoși, plus de asta modelul acela nu se găsește la mine în zonă. Fundă!

4 răspunsuri:
| Floridori a răspuns:

Incearca sa tragi firul cu un ac subtire.Este destul de migalos dar il pui pe un bec(bec cu forma rotunjita sau orice obiect similar) si tragi firul inapoi pana unde poti. Apoi dai la capat cu lac transparent de unghii si lasi sa se usuce.Astfel firul nu mai "fuge" din nou.

| zilog a răspuns:

Prin 1994 existau firme care reparau impecabil pe la croitorii cauta ca poate mai sunt angajati care au lucrat si stiu cum se face
ca exista o posibilitate de cusut cu un fir din material identic sub microscop sau cu o lupă gigantică cu un ac extraordinar de subtire se pune un fir nou manual exact pe unde era cel vechi tras

| AlaSwek a răspuns:

Încearcă să i cosi, cel puțin Intreab o pe mama ta daca poate happy

| yukilals a răspuns:

De ce vrei sa ascunzi? fiindca nu sunt branduiți? cei de la gucci sunt si sold out cica https://nypost.com/......ions-here/ deci poti sa spui ca sunt de la gucci si gata.