| LoVeSwEeT a întrebat:

Heei happy Am nevoie de un sfat, urgent.
As dori sa imi fac suvite acasa. Si nu vreau sa folosesc vopsele sau nuantatoare. Daca stiti cum imi pot face gen "vopsea in casa", dar rezultatul sa fie temporar..Va rog scrieti-mi jos.Dau funda pentru cel mai bun raspuns! Multumesc :*

Răspuns Câştigător
| pisicuta123456789 a răspuns:

Buna.Te poti vopsi cu Ceai de Musetel, trebuie sa fie rece.eu asa mi-am facut varfurile, sau cu hartie creponata.Te pup si spor la lcru! Funda?

4 răspunsuri:
| Dintrebare a răspuns:

Poti folosi spray colorat si exista si un fel de creta speciala pentru par

| lianaiovan a răspuns:

Http://www.ele.ro/......ente-44535
Sper ca acest site sa te ajute, bafta!

| mariaariamaron a răspuns:

Cu hartie creponata. happy Sper ca te -am ajutat.

| Cristinacriss123 a răspuns:

Poți încerca cu albastru de metil, violet de gentiana.Eu așa mi-am făcut vârfurile prin mai și culoarea s-a dus în iulie.
Îți explic cum am făcut.
Pui apa fierbinte intr-un ibric și pui o jumate de sticluță sau una întreaga, eu an pus-o pe toată.Și îți pui vârfurile acolo timp de 15-20 de min.