| Ralucuţaa a întrebat:

Vreau sa-mi fac niste suvite, dar nu cu vopsea. Stiti vreun alt mod in care imi pot face suvite, dar sa nu trebuiasca sa folosesc nici vopsea nici decolorant?

Răspuns Câştigător
| Ralucuţaa explică (pentru Bondarel99):

Ai incercat aceasta metoda, merge pe orice tip de par?

| Bondarel99 a răspuns (pentru Ralucuţaa):

Nu am incercat, dar imi planuiesc de mult si o sa fac asta maine sau cel putin poimaine.La mine stiu ca se vor vedea ceva rezultate pentru ca am parul blond, dar tu daca il ai inchis nu stiu daca se va vedea foarte intens... oricum e ca si cum te-ai face cu solutiile alea de la farmacie(albastru de metil, violet de gentiana) si nu strica parul... daca ai hartie colorata prin casa nu ai nimic de pierdut.

| Ralucuţaa explică (pentru Bondarel99):

Ok, merci mult. Eu am parul saten, sper sa se vada ceva. Daca iti vei face zilele astea te rog sa ma anunti!

5 răspunsuri:
| MadaSweet18 a răspuns:

Daca vrei suvite albastre poti sa-ti faci cu albastru de metil ( gasesti la farmacie).

| georgian24 a răspuns:

Incearca cu spray special .....partea proasta e ca se decoloreaza la spalat....in orice caz tine vreo 2-3 saptamani