| Andreea5977 a întrebat:

Heei! Am si eu o problemuta laughing. am putina celulita pe fese. vreau sa scap cat mai repede de ea pentru ca nu suport asa ceva I don't want to see. Nu vreau tot felul de creme sau mai stiu eu ce uleiuri. daca stiti ceva remedii naturiste sau poate niste exercitii fizice thinking Multumesc! Funditaa:*

Răspuns Câştigător
| maria4567 a răspuns:

Cu exercitii fizice nu scapi de ea.eu am incercat crema de ardei iuti si am scapat de celulita.

| Andreea5977 explică (pentru maria4567):

Lorena18.daca imi poti da mai multe detalii despre acea crema de ardei iuti ti-as fii foarte recunoscatoare...batting eyelasheshabar nu am cum fac rost de ea.sau cum o fac, cum o aplic.laughing

| maria4567 a răspuns (pentru Andreea5977):

Dar imi dai funda pentru asta ai inteles?
http://www.a1.ro/......14878.html

| Andreea5977 explică (pentru maria4567):

Da sigur ca-ti dau!big hug laughing) Multumesc mult :*

| maria4567 a răspuns (pentru Andreea5977):

Ok mersi!

6 răspunsuri:
| seraina a răspuns:

Poti sa incerci si ceaiul verde este foarte bun dar nu trebuie sa bei un pic si gata nu bei si tu cateva saptamani si nici nu o sa iti mai apara.

| BiannKaa a răspuns:

Fa mult sport mananca inaintea orei 17:00 si sanatos.