| anonim_4396 a întrebat:

Heei, buna! Vreau sa plec la frizer dar nu stiu ce sa-i zic sa-mi faca :d Am parul lung, dar as vrea sa-mi pastrez lungimea si ceva la moda sa fie. Am cautat pe net si am gasit poze dar nu mi-au placut. Poate n-am cautat unde trebuie. In fine. Scrieti-mi niste link-uri va rog cu poze sau sugestii din care sa pot alege.

P. S. mai am si breton*

Dau fundita! si vot

Răspuns Câştigător
| Oanna99 a răspuns:

Pai daca vrei sa iti pastrezi lungimea, ii poti spune "Filat cu breton dar imi pastrez lungimea"http://www.google.ro/......tp?/imgres

2 răspunsuri:
| lavinia_9120 a răspuns:

Pai depinde ca daca e creț părul nu o sati stea f0arte bine
si daca e drept, nu stiulaughing
orkm iti zic sa nu te pr0stesti...cu frizurile de pe net ca oricum nu o sati stea parul asa
asa m-am prostit si eu si mi-a zis frizerita ca nu o sa-mi stea la fel ca la acea pers0ana ca i-am aratat o poza de pe net si mi-a zis sa ma tunda filat si cu breton pe-o parte nu cine stie ce tunsoare
cya:*!