| ეΓმzყlἶfპ a întrebat:

Heei :*:*, eu am cosulete pe spate, cum scap de ele? big grin. Funda, I promise :*.

Răspuns Câştigător
| Maryuk해바라기 a răspuns:

Pt spate e bun Zinerytul...le usuca repede. mai ales daca sunt micute

| ეΓმzყlἶfპ explică (pentru Maryuk해바라기):

Mersi muult :*.

| BeYourOwnMaster a răspuns (pentru Maryuk해바라기):

Nu e bun Zinerytul.Folosesc de cateva luni bune, dar degeaba.Intr`adevar,o sa iti dispara din ele, dar odata ce nu il mai folosesti, iti apar iar..deci nu e eficient.

| anonim_4396 a răspuns (pentru BeYourOwnMaster):

Are dreptate KeepCalmAndDrinkVotka, initial ele se usuca foarte repede din cauza alcoolului in cantitate foarte mare dar pielea o sa inteleaga prin aceasta uscare excesiva ca este timpul sa produca sebum si asa se produce un lant vicios. Eu nu aveam cosuri pe spate, hai sa zic ca aveam vreo 10, dupa ce au disparut si alea a aparut o invazie de monstruleti si singura solutie a fost Akne-Syt de la Ivatherm. Si mi se pare mult mai ok sa mai dai 10 lei in plus decat sa incerci dupa inca un alt produs.
Zineryt-ul e undeva la 35 lei si Akne-Syt e undeva la 46, ambele se gasesc la farmacie.

5 răspunsuri:
| Shatteredx a răspuns:

Faci sex.

| haaa a răspuns:

Ei bine daca vrei sa urmezi un tratament si ai destula rabdare incearca cu cremele sau solutiile pentru cosurile de fata are acelasi rezultat eu am incercat si da am avut un rezultat dar m-am plictisit sa fac acelasi lucru in fiecare seara si le las in pace ma lupt cu ele de 3 ani piana vara aceasta nu purtam nimic cu spatele gol tot timpul imi era spatele acoperit si ei bine am renuntat sa imi acund spatele si mi-am luat maieuri cu spatele gol si imi expun spatele la sore cosurile se "praesc" si se usca si dispar ...nu toate dar majoritatea si nu se mai vad asa tare iarna imi apar iar o multime dar sper sa trec de puertate cat mai repede si sa scap de ele IN CONCLUZIE: lasale in pace si expunele la sore de cate ori ai ocazia (PS. daca nu iti place sa stai la plaja iesi si plimate cu prietene si poarta maieuri cu spatele gol sau ceva mai decoltate in spate)