| ody a întrebat:

am si eu o problema, am pe spate cateva cosulete si nu stiu cum sa scap de el, ajutati-ma si pe mine, multumesc, dau funditabig grin:*,

Răspuns Câştigător
| cosima11 a răspuns:

Sapun sebamed. e putin cam scump dar e f eficient.scapi de ele si nici nu mai apar. intreaba la farmacie si vezi ce ti-ar recomanda si farmacista.depinde si ce varsta ai :*

5 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Incearca cu "Zineryt", este foarte bun.
Bafta!

| baru a răspuns:

Sigur si eficient, Si ieftin am uitat Rostopasca, Se gaseste peste tot este usor de preparat, Planta respectiva se taie tilpina iar in interior se gaseste un lichid galben, Acela se pune peste cosuri iar dupa dou trei ore se spala cu apa calduta cu sapun, Aceasta operatie se face de trei patru ori si gata Functioneaza perfect Cu asta inchei, Intra la plante medicinale si vei vedea ce multe se pot face cu aceste plante Pa

| minu a răspuns:

Incearca sa te tot arunci pe spate pana cand ti se sparg. Daca nu merge, foloseste o solutie anticosurilaughing! Good luck!

| woody_9489 a răspuns:

Apar din cauza pubertatii happy
incearca ceva de la Clean&Clear, pentru cosuri... sau asteapta pur si simplu.

| kitty_9527 a răspuns:

Acele cosuri pot aparea dintr-o singura iritatie, asa ca incerca sa-ti schimbi sapunul sau gelul de dus si sa incerci o crema de la farmacie