| sheandhe a întrebat:

Hei. Am multe cosulete pe spate. Ce sa fac sa scap de ele?

3 răspunsuri:
| Heys a răspuns:

Consulta un dermatolog, iti va da niste creme s totul se va rezolva, si eu am avut aceeasi problema.

| Fiona35 a răspuns:

E o problema normala, daca vrei (numai ca e cam dureros) sa le spargi cate poti, alta cu care vei scapa de ele fara sa-ti ramana urme ar fi sa stai cu spatele la soare sa se usuce. Sau poti incerca cu sapun de sulf pentru cosuri, il gasesti in farmacie numai ca dupa ce te da-i o perioada sapunul iti usuca pielea de pe spate.
Sper ca te-am ajutat!

| CrissIoana a răspuns:

Exfoliant, alimentatie mai sanatoasa
dar cel mai bine ar fi sa mergi la dermatolog.