| EkaBuBu a întrebat:

Heei lumesadTelefonul meu s-a inchis bruscsade Iphone 4...si are jailbreak pe eltongue I-am facut Home+Power si nimic! Si am tinut si 10 secunde si toate le-am incercatsad L-am conectat la Itunes si imi spune ca daca vreau sa restaurez telefonul....Intrebare sa o fac? Adica mi l-am mai actualizat oadata si s-a blocattongueAre IOS 7.1 pe el
Funda si vot celui care raspundehappy

2 răspunsuri:
| FumulTigarii a răspuns:

Asa a patiti si o prietena de a mea si ea avea Iphone 4 si i s-a inchis brusc! Hai sa iti zic cum a facut ea si l-a reparat! A bagat cablul de date al lui in p.c si apoi in el si la lasat asa vreo cateva minute bune si dupa si-a revenit! Ai incercat asta deja?

| Dripple a răspuns:

Daca ti l-ai mai actualizat odata si la fel s-a blocat inseamna ca telefonul tau nu suporta IOS 7.1... ciudat pentru ca si eu am iPhone4 si mie imi merge IOS 7.1 fara probleme tongue. Sfatul meu este sa faci ce iti zice la iTunes (parerea mea), sau sa il duci in garantie(in caz ca mai e valabila) sau la un service.winking