| CraciunLica a întrebat:

Salut, am un Iphone 4, de ceva vreme tot mi se inchidea din senin, iar ieri mi s-a inchis si nu se mai deschide, am incercat sa tin pe Home+power dar nimic, atunci cand i-l bag la incarcat telefonul vibreaza la fiecare 15 secunde ca atunci cand este deschis si bag incarcatorul, spune-ti-mi va rog ce e de facut

4 răspunsuri:
| itsoft a răspuns:

Bateria e pa

| CraciunLica explică (pentru itsoft):

Si cam cat costa aproximativ sa o schimb?

| Raluuraluca a răspuns:

Ori ai probleme cu bateleia ori cu incarcatorul. Incearca sa iti iei alt incarcator sa vezi daca mai face asa