| GeoAddams a întrebat:

Heei. Mama mi-a luat un tricou cu buricul la vedere si imi este mare la umeri. Nu pot sa il schimb. Ce sa fac? Am auzit ca asa se poarta, dar eu nu cred.

5 răspunsuri:
| DenisIonut01 a răspuns:

Da se poarta, daca nu iti place si chiar nu vrei sa il porti atunci doneazal sau vindel pe siteul gen olx.

| Kenya a răspuns:

Http://assets.perfecte.ro/......_size2.jpg daca iti sta asa e ok.
Daca nu pune o poza sa vedem.

| GeoAddams explică (pentru Kenya):

Nu pot pune poza

| pilaf a răspuns:

Ai patru opțiuni:

1. Îl duci la croitor să-l modifice (deși mă-ndoiesc că merită asemenea efort).
2. Îl arunci.
3. Îl transformi în cârpă de praf.
4. Te uiți la el ca la un obiect de decor.

| BiancaMaria1008 a răspuns:

Daca iti sta ca in poza de mai devreme iti sta foarte bine. Daca nu, poti sa il tai la maneci si sa il face maieu..Sau daca nu iti place sa stai cu buricul la vedere poti sa porti niste pantaloni scurti cu talie inalta sau daca vrei pantaloni lungi cu talie inalta, cum iti place..sau daca nu vrei sa fie legat de pantaloni poarta un maieu pe dedesubt(maieul sa fie stramt, dar nu foarte)