| ColdBreeze a întrebat:

Heei TPUhappy Ãm...am o cãmasã albã pe care am vãrsat corector.Am incercat sa il scot cu Vanish, dar nu iese sad Ce sa fac? E camasa mea preferata.:/ Fuunda

Răspuns Câştigător
| kiv1990 a răspuns:

Poti sa-l trimiti intr-un loc pe cel ce ti-a zis sa speli cu dero, e cel mai rau praf
dar eu pot sa-ti spun sa incerci s-o curati cu solutie de sters lacul de pe
unghii, apoi o speli si pui clatitor
ca sa dispara mirosul

2 răspunsuri:
| Miire a răspuns:

Daca camasa e alba poti sa o dai cu clor happy.

| dadionetwothree a răspuns:

La tine intamplarea face ca ai varsat corector din greseala pe camasa, dar eu ma plictiseam si mi-am desenat blugii acum 2 ani. A iesit dupa vreo 5 spalari, nici nu aveam interesul sa mi se duca fluturasul si inimioarele de acolo laughing. Incearca sa o speli cu dero, iar daca e alba, intreab-o pe mama ta daca ar putea sa o spele cu clor.