| floricel62 a întrebat:

Heei, voua va plac baieti care au alunite sau nu?

Mie mi se par mai draguti cei fara. Voi ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| Kenya a răspuns:

Mi-e indiferent. Apreciez mai mult caracterul ^_^

9 răspunsuri:
| Lioana a răspuns:

Alunitele nu sunt dragute la nimeni. E un defect pe care trebuie sa-l accepti daca iti place baiatul din alte puncte de vedere.

Răspuns utilizator avertizat
| Lioana a răspuns (pentru remus1007):

Remus, e dreptul tau sa ai gusturi ciudate.
Mie nu-mi plac alunitele nici pe pielea mea nici pe a altora. Cred ca ma incadrez in sfera normalului.
Totusi ma indoiesc ca tie ti-ar placea sa saruti o fata cu alunita pe buza. Iar daca e draguta o astfel de fata, cu siguranta nu alunita e cauza. Ar fi mai draguta fara.
In plus alunitele pot degenera in cancer, ceea ce numai de bine nu poate fi.

Răspuns utilizator avertizat
| Shriti a răspuns:

Nu e totuna?

| Xulescu006 a răspuns:

-_-

| Alice3939 a răspuns:

Faraaaaa