| xBad a întrebat:

Heeiiii.

So, mi-am cumpărat o pereche de converse. Erau la promoție și mi doream de mult. Problema este că eu port 38 si i-am luat 37 pentru ca nu aveau mărimea mea.

Deci : Cunoaște-ți vreo metodă ca să îi lărgesc?

Vă aștept răspunsurile happy

Răspuns Câştigător
| kr.mdy a răspuns:

Se pune apa in pungi, se leaga pungile cu nod, apoi se pune fiecare punga cu apa in tenis, apoi se congeleaza totul pentru 24 de ore.

| xBad explică (pentru kr.mdy):

Multumesc mult! Asta am sa fac acum

| kr.mdy a răspuns (pentru xBad):

0r problema e ca nu prea se va largi guma.

4 răspunsuri:
| Ivy86 a răspuns:

Incearca la un pantofar. Din cate știu ei pot lărgi incaltamintea, dar de lungit nu poate ☺️.

| xBad explică (pentru Ivy86):

Mulțumesc de sfat! Pe mine mă strânge chestia aia albă din cauciuc de la vârful încălțămintei, deci da trebuie lărgit happy