| Loran a întrebat:

Azi mi-am cumparat o pereche de cizme, nu aveau marimea mea 37, mi-au placut atat de mult incat am luat ultima pereche 3. Sunt cizme lungi si inalte cam de 18cm. Cum as putea sa fac sa imi vina cat de cat bine?sad

4 răspunsuri:
| Adina981 a răspuns:

Pune vata la varf!winking

sa le porti sanaoasawinking love struck

| ir3al a răspuns:

Nu, cu degetele stranse nu pentru ca se deformeaza (iti spun din propria experietna)Pune la varf ziar sau carton...

| lucab a răspuns:

Buna!
Daca iti sunt mari bagi vata, daca iti sunt mici tii degetele de la picioare adunate catre talpa(similar strangerii degetelor de la mana in pumn)

| Loran explică:

Sunt nr 39 cizmele