| Pau a întrebat:

Heey fetelor!
As vrea ca luni sa ma duc cu o rochita roz pal cu negru la scoala. In partea de sus,la bust are negru,iar de acolo-n jos e un material, ca de voal, roz pal. Ma gandeam sa ma duc cu niste sandale cu platforma galbene, credeti ca va arata prea kitsch?
Ar trebuii totusi sa optez pentru sandale negre? Sau balerini negrii?
Multumesc! :*

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da,sandalele/balerinii negri sunt o alegere mult mai buna(chiar foarte buna). Combinatia de roz-galben nu este tocmai una inspirata si ar putea crea un contrast nepotrivit.

6 răspunsuri:
| DAC a răspuns:

Cred ca ar trebui sa optezi pentru sandale negre, asta daca ai, daca nu, merg de minune si niste balerini.

| Crucified a răspuns:

Balerini negri

| CezaraCorina a răspuns:

Hei... Uite cum sta treaba : eu iti sugerez sa renunti la platformele galbene. Roz, negru, galben : vrei sa arati ca o turturica? Hai sa fim serioasa. Lasa extravagantele de prost gust, si alege stilul elegant si simplu. Mult mai dragut ar arata cu sandale negre. Sper ca te'am ajutat. Pupici

| ILIoN a răspuns:

Unde te duci luni? P Catwalk?

| Pau explică (pentru ILIoN):

Nu mai, ma duc la scoala, am festivitate happy. Asta ti se pare tinuta de Catwalk?

| FataCuManusaMJalta a răspuns:

Eu as zice mai bine balerinii negriwinking