| Wer bin ich a întrebat:

Am o rochiţă gen asta: http://lookbook.nu/look/2035443-rhythm-of-love, doar că e simplă şi albastră şi aş vrea să o port în ultima zi de şcoală. Mă gândeam să-mi iau balerini [gri cu alb] la ea, dar în rest? Adică în partea de sus. Jachetă ca cea din imagine mi-aş lua, dar nu am. :)) Aş putea lua un bolero negru?:S Sau, ştiu şi eu, o vestă neagră/crem? Sau o cămaşă? Asta e cam ce cred eu că ar merge, voi puteţi veni cu alte idei. XD

Mulţumesc mult pentru eventualele răspunsuri.

2 răspunsuri:
| dedfgv a răspuns:

Cu un bolero negru daca si balerini sunt negri sau cu o curea mai lata in talie

| RainUmbrella a răspuns:

Si eu cam tot asa am! Stiu ca m-am imbracat cu niste colanti pe sub ea negri si in sus nimic! Un lantisor frumos de argint merge sau orice iar parul pe spate! Crede-ma am fost cea mai frumoasa! Succes!