| roxxutzzz a întrebat:

Heey! Nu stiu cum sa ma machiez si cum sa ma fac la par de revelion... Imi puteti da niste filmulete ceva? :* ( ma imbrac intr-o rochita neagra)

Dau funditaAAA

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| Black_Cherry a răspuns:

Pentru machiaj http://www.youtube.com/user/michellephan?blend=1&ob=4 poate gasesti ceva care sa te inspire.
Cat despre rochia neagra nu prea cred ca aduce ghinion...

| BeautyTeacher a răspuns:

Lasa-mi un mesaj pe privat cu forma ochilor tai cu culoarea lor forma fetei ce fel de par ai forma buzelor tale intr-un cuvant descrie-te fizic si iti zic eu machiaajul perfect pentru ca ma pricep bine la chestii din astea am facut cursurihappy:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu iti recomand sa nu te imbraci in negru de Revelion(asta aduce ghimion pentru noul an). Iti recomand sa te imbraci intr-o rochie rosie, sa iti faci bucle sau sa-ti indrepti parul cu placa; sau poti sa ti-l pui intr-un coc.La machiaj eu nu prea ma pricep; aici nu te pot ajuta. Sper sa-ti vina si tie niste idei.Pa-pa! wave