| Christiana03 a întrebat:

Heey salut. Deci am parul vopsit cu henna, brunet inchis. Vreau sa revin la culoarea mea naturala, șatenă. Va rog sa îmi propuneți metode!

4 răspunsuri:
| Butin a răspuns:

Sa il lasi sa creasca. dureaza mai mult dar e siigur.stiu pe cineva care a folosit ceva comandat de pe net si acum e aproape cheala.rabdare

| MystX a răspuns:

Bună!
Cea mai bună metodă dar care necesită timp este să il tot speli pană se decolorează apoi să încerci să aplici un șaten și chiar dacă nu prinde din prima, să mai încerci după(recomandabil după o lună)
Varianta a 2-a, ar fi să-l decolorezi, îți poți achiziționa un blond care decolorează pană la 2-4 tonuri maxim, 6 este deja prea mult, apoi să aplici culoarea pe care o dorești.Sincer,nu recomand varianta cu decolorarea, eu mi l-am decolorat destul de mult și mi l-am distrus. Dacă totuși nu l-ai mai decolorat si nu ai firul de păr distrus poate că nu ți-l va afecta atat de mult insă e păcat de el. Tu decizi... Sper că ți-am fost de ajutor.

Numai bine!

| DenisAa1010 a răspuns:

Denisailiescu.com poftim