| LoveMusic14 a întrebat:

Eu acum sunt vopsita in blond si ei bine eu oricum sunt o blonda naturala dar mai inchisa decat nuanta de acum, mentionez ca am fost si decolorata si data cu henna, as vrea din tot sufletul sa revin la nuanta mea naturala sau cel putin sa nu mai fie asa mare diferenta dintre radacini si parul meu, va rog spuneti-mi cum as putea sa imi inchid culoarea parului vopsit (macar o tenta mai inchis) adica nu vreau sa ajung prea inchisa vreau putin mai apropiata de radacina.cum pot face asta cu produse naturale? Funda! Si vot si multe multumiti

2 răspunsuri:
| JomelaMaya a răspuns:

». Nu cunosc produse naturale care pot face asta, singura metoda ar fi sa te tunzi si sa lasi părul sa crească, ceea ce este oribil. Totusi de ce nu mergi sa intrebi la un salon de coafură poate vor reusi sa te ajute big grin

| Peaches a răspuns:

Ai putea sa te vopsesti din nou cu o nuanta apropiata de cea a parului tau natural. Apoi il lasi sa creasca.