| anonim_4396 a întrebat:

Hei :3 La finalul clasei a 8a noi nu mai facem banchet din cauza unei neintelegeri cu profesori dar facem un "festival" in clasa si ma gandeam sa imi iau o rochita de primavara eleganta si draguta ca sa nu ma mai imbrac in rochita scumpa de banchet. Insa nu stiu ce papuci/pantofi sa imi cumpar fiindca am exclus ideea de a-mi cumpara pantofi cu platforma fiindca pentru vreo 2 ore dau si atatia bani si ma gandeam sa imi cumpar niste pantofi cu toc din aia cu sireturi daca intelegi la ce ma refer. Sau nu stiu. Voi ce spuneti? Niste pareri va rog mult? Multumesc! FUNDITA

2 răspunsuri:
| LonelyLoner92 a răspuns:

Eu iti sugerez sa iti cumperi ce iti place tie cel mai mult.
Nu conteaza ce zic ceilalti.

| Raluca77 a răspuns:

Eu te sfatuiesc sa iti o rochita de primavara vaporoasa si niste pantofi simpli.Intotdeauna simplitatea este mai frumoasa!