| Lyss . a întrebat:

Zilele trecute am vazut prin oras o tipa cu skates si rochie. Si arata chiar bine. La inceput mi s-a parut putin aiurea, dar apoi mi-a placut imediat si ma gandeam sa ma imbrac si eu ceva in genul la banchet. Am gasit o rochita draguta, care mie mi se pare ca ar cam merge. Skeitii mei sunt alb/negru cu sireturi mov, si ma gandeam sa-mi iau o pereche de dresuri mov. Culoarea rochiei chiar se potriveste cu skeitii. Intrebarea mea e daca e atat o idee buna. Adica tipei aleia chiar ii statea bine imbracata asa. Ar fi o idee buna? Voi credeti ca se potriveste? Multumesc anticipat. Vreau si argumente. Dau fundita happy!

Răspuns Câştigător
| crishu a răspuns:

Avand in vedere ca ai vazut-o pe tipa in oras, probabil ca era vorba de o tinuta casual... drept pentru care nu prea merge pentru seara banchetului. daca tot vrei o tinuta mai nonconformista, incearca sa porti pantofi sau botine scurte si sa arunci o jacheta de piele neagra peste rochie (una deschisa la culoare si vaporoasa, de preferat), si sa adaugi un pic de farmec prin accesorii, machiaj (smokey eyes & nude lips) si o coafura de genul unui coc lejer, aranjat sa arate "neglijent". http://www.refinery29.com/......-dress.jpg poate asta te ajuta, e o idee ceva mai acceptabila decat skate-shoes. e totusi banchetul, nu un party drum'n'bass. spor la potrivit tinute si numai bine!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai depinde ce ai vazut tu. Daca ne dadeai o poza cu tipa aia, ne puteam da cu parerea. Asa, imaginea aia o ai nima tu, nu si noi.