| butterflyyy a întrebat:

Buna Tpu.Cum as puteeaa sa ma imbrac la banchet ( clasa a8a). Nu prea as vrea rochie deoarece locul unde il facem este mai mult un bar si nu merge o tinuta eleganta...ma gandeam la pantalonii sau ceva in genu ( nu blugi) dau funda...big grin

7 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Banchetul indiferent unde si cum se tine, e un eveniment important in viata ta de eleva si ar fi bine si de bun simt sa te imbraci totusi in rochie, pantofiori...sa fii cat de cat aranjata si eleganta.Si nu gandesc doar eu asa, sunt sigura ca majoritatea colegelor tale vor alege sa fie elegante, nu sa poarte pantaloni.

| PsihoLoly a răspuns:

Ce daca faci banchetul intr-un bar? Banchetul e banchet. Si noi facem banchetul tot intr-un fel de bar/club si tot rochii ne vom lua pentru ca si asa sunt putine ocazii in care poti purta o rochie eleganta. Si totusi, daca tu chiar nu vrei rochie eu una iti recomand sa porti o bluza mai eleganta, preferabil mai lunga putin, cu o pereche de colanti. Acum, totul tine de decizia ta. Sper ca te-am ajutat.

| Diavolcata a răspuns:

Cat mai comod si elegant happy
Pantaloni frumosi de treiling poate cu un tricou frumos.

| papusica987 a răspuns:

Buna.
iti poti lua o rochie casual sau una de club. nu toate rochiitele sunt elegantehee hee

daca vr sa te imbraci altfel iti poti lua un corset si niste colanti de piele...sau o camasuta, o salopeta si in picioare pantofi cu toc sau platforme...
te pup:*

| Gdeni a răspuns:

Colantzi si pantofi cu to...in sus gasesti u ceva sexy prin sifonier

| Dolyta a răspuns:

O bluzita/ tricou mai eleganta si colanti de ce culoare vrei tu, nu neaparat negri, dar sa mearga cu bluza, si neaparat sa ai pantofi, ca doar e banchet, indiferent unde se tine, nu te poti duce in adidasi.

Răspuns utilizator avertizat