| BlancaFantasma a întrebat:

Heisad a inceput scoala si eu tot n`am scapat de problema mea la buze, mereu am pielite oribile pe ele care pica si se fac altele imediat.nici nu le pot rupe ca sunt mari.Am incercat si imposibilul dar tot nu mi-a trecut.Si acum iar la scoala, nu pot sa fiu EU! am astea pe buze si mereu ma stresez din cauza asta! eu stiu ca arat bine nu sunt urata, sunt slaba inalta dar cand ma vad asa innebunesc nu mai suport.Imi place de colegul de banca dar el nici nu ma baga in seama, si nici eu nu ma bag in seama cu el, n`am incredere prea mare in mine din cauza buzelor. ce sa fac? exclus sa folosesc strugurel balsam creme orice am folosit nu mi-a trecut! doar imi fac buzele mai moi pentru scurt timpsad un sfat de incurajare.

3 răspunsuri:
| liii a răspuns:

Si eu am mari probleme cu buzele,se crapa si-mi apare herpes daca nu-mi dau cu ceva pe buze,daca nu le hidratez,dar dupa multe incercari am gasit un strugurel bun de la nivea essential care, e foarte cremos si hidrateaza foarte bine nu e ca celelalte stugurele, crede-ma ca nu pot sa ma despart de stugurelul asta de cand l-am descoperit...eu ti-l recomand, e in jur de 8-9lei si-l gasesti in orice supermarket.

| AdytzTheWolf a răspuns:

In primul rand indiferent cum ai arata trebuie sa ai incredere in tine, pai si eu am avut problema asta la buze, consuma mai multe lichide, nu mai pune limba pe ele, nu te mai saruta in exces laughing, si dupa un timp o sa iti treaca, si tine minte ai incredere in tine, daca vrei sa mai stam la cate o vorba ceva ady. wolf este idu meu, bafta

| marinaforic a răspuns:

Mdastraight faceeu am problema cu uscatul buzelor la cald,frig, vant, apa si SINGURUL care da rezultate este balsamul de la nivea(essential care)incearca sa te dai o zi-2 mai mereu si o sa vezi rezultate foarte bune, succeslove struck