| Andreea2606 a întrebat:

Hei a incercat cineva sistemul asta nou de epilare, Smooth Away Vibe? Ce parere aveti despre el si mai ales cum functioneaza? Dau fundita!

Răspuns Câştigător
| FuryNight a răspuns:

Salut,o prietena la incercat, si pot spune doar avatanje happy elimina parul fara durere sau alte efecte adverese;
- poate fi utilizat pe toate zonele corpului;
- doar o rotire si firele de par dispar;
- efect comparabil cu epilarea cu ceară sau îndepărtarea părului cu laser;
- potrivit pentru bărbați și femei de toate vârstele;
- netezeste pielea si elimina celulele moarte „eksofilira";
- este complet inofensiv, în condiții de siguranță și fără durere;
- cu dublă acțiune - îndepărtează părul în profunzime și, în același timp încetinește creșterea și face firul mai moale;happy iar de utilizat apesi pe butonul mic din dreapta happy

| Denes_Timea_1999 a răspuns (pentru FuryNight):

De unde l-a cumpărat prietena ta?

3 răspunsuri:
| Pop_Mirela_1971 a răspuns:

O teapa uriașă epilatorul

| Tofan_Cezarina_Adina_1968 a răspuns:

Buna!
Este o mare porcarie.
O pacaleala!
du-te si cumpara-ti o fasie de smirghel, te costa si mai putin si poate chiar face ceva.
Smooth Away Vibe e mare teapa!