| marta123 a întrebat:

Hei.Acum ceva timp mi-am ars parul cu placa,am parul foarte creț,am folosit o gramada de chestii,mirosul a disparut,dar forma n-a revenit, cum as putea sa am buclele inapoi fara sa tund parul? Funda:*

Răspuns Câştigător
| Deliciouscupcake a răspuns:

Şi eu am avut problema asta. După fiecare spălare, clăteşteţi parul cu oţet de mere pus în apă, apoi cu apă simplă. Stai liniştită, nu-ţi va mirosi părul.Şi fa-ţi mască cu albuş de ou, miere şi ulei de măsline sau simplu doar cu ulei de măsline. Se văd rezultatele în timp.

1 răspuns: