| alex5stelistu a întrebat:

sunt baiat, si am si eu o intrebare. Am parul cret dar buclele sunt foarte mici si foarte stranse... parca sunt gramada. Vreau si eu daca pot sa ii fac ceva sa am buclele mai mari si mai "despartite". Dau fundita.

Răspuns Câştigător
| alexaaa a răspuns:

Buna.hmm...dupa ce faci baie, asteapta sa te usuci un pic la par, si apoi, iei fiecare suvita(nu foarte mare, dar nici mica)si aplici spuma, dar nu multa, pentru ca daca pui multa, parul o sa aiba aspect neingrijit. poate fii un pic deranjant sa faci asta dupa fiecare baie, dar...baba sufera la frumusetewinking