Întrebare recomandată | GabrielaStana540 a întrebat:

Hei,acum doua saptamani am amestecat doua vopsele permanente de par,un castaniu inchis si un negru (de la loncolor),si a iesit ceva foarte inchis.
Daca pisez cateva comprimate de vitamina C o sa mai scoata din culoare?
Puteti sa-mi mai dati alte solutii NATURALE, FARA DECOLORARE SAU DECAPARE, pentru a mai scoate din pigment? FUNDAAA!

Răspuns Câştigător
| Nica_Bianca_1972 a răspuns:

Stiam ca daca te speli cu lamaie pe cap si stai la soare se mai deschide cateva nuante. Daca nu, incearca cu apa oxigenata dar nu sta prea mult cu ea fiindca risti sa te trezesti mai blond ca puiul de gaina.

3 răspunsuri:
| Lostlyric a răspuns:

Foarte slabe șanse... Dar se va decolora în timp de la spălări.

| wonderwoman123 a răspuns:

Daca sunt permanente nu ai alta șansă decât sa te duci la decapare.

| Horoba_Ionela_2001 a răspuns:

Nu o să iasă. Doar dacă vă faceți decolorare/decapare.