| Audir8etron a întrebat:

Când fac o comanda pe ebay, trebuie sa plătesc cu cardul sau la livrare?

3 răspunsuri:
| CristianCRS a răspuns:

Cel care vinde nu iti va trimite produsul pana nu are confirmarea platii, asadar platesti cu cardul sau prin paypal dupa ce ai comandat produsul, nu ai posibilitatea sa platesti la livrare.

| SimonaSimona01 a răspuns:

Dacanu ai card, poti sa platesti atunci cand iti soseste comanda.Eu una asa fac mereu cand comand ceva de pe net.

| CristianCRS a răspuns (pentru SimonaSimona01):

Este vorba despre Ebay, cu totul alta poveste cand vine vorba de Ebay si Amazon.