| SpongeBob69 a întrebat:

Hei. Am parul ondulat si vreau sa-mi fac o frizura gen "EMO", dar mi-e frica [,] ca daca il voi indrepta cu placa, nu voi mai avea parul cret/ondulat niciodata O.o *nu intrebati de ce cred asta pentru ca nici eu nu stiu o.o *

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil vrei sa faci schimbarea dar ti-e frica de opiniile celorlalti.

| SpongeBob69 explică (pentru anonim_4396):

Exact meh.

| anonim_4396 a răspuns (pentru SpongeBob69):

Mie imi plac, cred ca le sta bine.

| MultPreaInteleptulTractorist a răspuns:

Pune ma mana pe carte si lasa tampeniile.

| Mayuri a răspuns:

Stai linistit, nu poti combate genetica doar cu o placa de par. Personal, ador frizurile emo, le vad foarte indraznete, si daca se asorteaza cu o pereche de ochi albastri, sunt sexy de-a dreptul laughing

| YourDreamGirl a răspuns:

Eu tot am parul cret natural, si mereu mil indrept cu placa insa din pacate nu sau dus cretii, apropo si mie imi plac coafurile gen emo