| denisa_3178 a întrebat:

Hei. am parul saten si cret. as vrea o schimbare.m-am gandit sa ma vopsesc un blond cenusiu sau ciocolatiu.voi ce ziceti? :*

Răspuns Câştigător
| mixxjim a răspuns:

Pentru blond cenusiu trebuie sa te decolorezi mai intai daca vrei sa iasa culoarea, si pentru asta trebuie sa mergi la un salon, altfel risti sa se arda parul si sa-l strici rau. ciocolatiu se face mai simplu si prinde bine pe saten happy

4 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Dacă ai părul creţ,ar merge mai degrabă,ciocolatiu,dar şi blond(dar nu cenuşiu),ci poate,în nuanţa white blonde,o interpretare extremă a blondului,sau blond,cu rădacini mai închise(aproape negre).Un look devastator, pentru această vară, care se adresează în special, persoanelor curajoase.O schimbare şocantă, pentru un look complet nou şi extravagant.:j

| adelina899 a răspuns:

Eu am fost ambele happy daca vrei o schimbare vopseste.te ambele sunt frumoase acum care iti sta mai bine nu stiu

| Eedytso a răspuns:

Blond big grin.

| Zenohells a răspuns:

Pai..eu zic blond cu suvite rosii sau roz.app nu sunt fata sunt baiat dar asa mi-ar place o fata.