| Dyaa18 a întrebat:

Hei,am si eu o intrebare. daca mi-am cumparat vopseaua de la L'Oreal ombre No 102, care este pentru par brunet...l-as putea incerca pe parul blond? Credeti ca va avea un efect ciudat sau...

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu va iesi nuanta dorita.Una e sa acoperi o culoare deschisa(blond)si alta e sa acoperi o culoare apropiata de cea dorita.

| capricc a răspuns:

Daca ai luat o din hipermarket si mai ai bonul inceara sa o schimbi, poate vor intelege. Eu am folosit pentru brunet si am obtinut o trecere usoara spre saten deschis. Nici nu l am lasat mult. Mai poti face un test (torni cate putin din fiecare recipient intr -un vas de al tau si testezi pe o suvita)

| Dyaa18 explică:

Stiu..insa nu am fost atenta cand mi-am cumparat-o si...acum nu pot nici sa o arunc. Crezi ca va iesii maid eschis sau mai inchis?