| adellyna a întrebat:

Hei. am slabit 3 kilograme dar nu se vede nimic... la corp nu am slabit deloc. e normal? de la cate kilograme o sa se vada o diferenta? mersi :*

3 răspunsuri:
| missbee a răspuns:

Recunoaşte că n-ai făcut deloc mişcare şi că te-ai înfometat. Doar aşa e posibil...
Ai practicat sportul cu săritul peste mese, iar organismul tău a început să elimine masă musculară, şi abia după ce n-ai să te mai poţi ridica din pat ai să dai jos şi grăsimea.

Înţelegeţi că în momentul în care vă înfometaţi, organsimul are alte resurse din care se alimentează. Ultima este reprezentată de stratul de grăsime. Aşa că lăsaţi moaftele la masă, şi treceţi la alergat. E frumos, sănătos, şi slăbim.

Multă baftă, ia şi papă sănătos şi fă sport.

| BabalGam a răspuns:

Am auzit si eu de la cineva ca a slabit 30 de kg dar se vede atunci cand slabesti peste 10 kg

Bafta!

| Alina_3148 a răspuns:

Buna!
E normal! Cam dupa 6-7 kg o sa se vada diferenta!