| jianu4000 a întrebat:

am 22 de ani si 50 de kilograme, mananc destul de regulat dar asta nu se vede deloc, chiar am si slabit... este vreo problema medicala?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Poate fi vorba şi de o problemă de sănătate.
Depinde şi ce tip de metabolism ai...

Eventual, precizează şi ce înălţime ai acum, ca să-mi fac o idee mai completă!

Toate cele bune.

1 răspuns:
| jianu4000 explică:

Am 1.66 inaltime