| AnOnImUl321123 a întrebat:

Hey am strans niste banuti si as vrea sa-i fac cadou un tatuaj unei prietene dragi, vrea sa-si faca o fundita la incheietura mainii. Mergem la salon, ma puteti ajuta cu un pret va rog? Cam cat m-ar costa? A spus ca nu vrea mai mare de 2-3 cm. Funda

4 răspunsuri:
| Alonzo_Dany_1997 a răspuns:

Depinde de salon cat percepe pe cm inprincipiu ar fi cam 130 pentru 3cm

| AnOnImUl321123 explică (pentru Alonzo_Dany_1997):

Pai mergem la salon in Sibiu, tot cam acelasi pret ar fi si acolo?

| Alonzo_Dany_1997 a răspuns (pentru AnOnImUl321123):

Maxim 150 poate sa fie

| Alonzo_Dany_1997 a răspuns:

Normal da sa zic ca poate ar fi un adaus alfel dar maxim 150 pentru 3 cm