| anonim_4396 a întrebat:

Ati folosit produse Avon Clearskin? Eu da si pot spune ca nu sunt bune de nimic. Aceiasi parere o are si o colega de-a mea. Voi fetelor (si de ce nu, baietilor) ce spuneti?

Răspuns Câştigător
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Nu sunt bune de nimic, au folosit fetele mele, bani aruncati...

40 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Depinde de tipul de ten al fiecaruia, eu sincer am folosit si am avut rezultate cat de cat acceptabile, dar in schimb o prietena a folosit si ea si a spus ca nu a avut niciun efect, nu prea sunt bune...

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Da, degeaba. Trec cosurile mai bine cu spirt decat cu margarina aia lor scumpa.

Janina
| Janina a răspuns:

Am cumparat odata si nu am observat nicio reactie...asa ca am renuntat la ele...singurele care imi plac de la Avon sunt lipgloss pentru volum plump pout si parfumul trezelle happy

| SweetCandy a răspuns:

Si au am folosit si m-am iritat pe fatasad nu cred ca a fost pentru tipul meu de tenbig grin

| JoJo a răspuns:

Si eu il folosesc pe cel pentru. puncte negre...nu am f.multe ce-i drept dar nu foloseste la nimic, vorba tahee hee
Iti simti fata mai curata...nimic altceva, dar punctele negre tot ramanhappy

| buburuzaucigasa a răspuns:

Nimic din gama Clearskin nu e bun.Am incercat si eu aproape toate produsele si nimic un rezultat.

| Licurici_2296 a răspuns:

Si eu am folosit.cine nu a folosit? happy le-am incercat pe majoritatea. zero efecte.parerea mea e k sunt prea ieftine si foarte degeaba. Cat despre rezultatele acceptabile .acestea pot coincide cu momentul in care cosurile efectiv dispar de la sine.si nu ar fi de la aceste produse.

| damav a răspuns:

Am folosit si am fost multumita, dar am avut si eu probleme cu alte produse.Probabil ca persoana de la care le-ai luat nu a stiut ce sa-ti recomande pentru problemele pe care le ai.Sun-o,spune-i si da-le inapoi; era datoria ei sa te ajute ce sa alegi iar pe banii tai ai tot dreptul. Din pacate nu ne-am obisnuit inca cu chestiile astea.

| barsan1986aditza a răspuns:

Si eu am folosit dar sincer sunt doar reclama de ele! pupicii!

| gianinutza a răspuns:

Nu's Boone Deloc! de aia sunt si asa ieftine toate produsele de la Avonstraight face...

| smy a răspuns:

Am folosit astfel de produse si nu au avut nicun efect am gasit in schim un sapun(clerasil) care iti usuca tenul si il hidrateaza in acelasi timp!

| pysysexyshyrea a răspuns:

Ai dreptatea sunt varzaaaaa rau nu imi mai mi-au niciodata! te sfatuiesk sa nu mai folosesty!

| belutzaa a răspuns:

Depinde de tenul fiecaruia. Eu folosesc 2 produse de la Clearskin-Avon. Gelul de curatare si tratare a petelor si cosurilor, care se foloseste o data pe zi, insa il folosesc doar de 5 ori/saptamana, fiindca mai folosesc si crema abraziva revigoranta (pentru indepartarea celulelor moarte, excesul de sebum si inchide porii) care se foloseste de maxim 2 ori/saptamana. In concluzie, folosesc 5 zile gelul si 2 zile crema. La mine a avut efect pozitiv, cum am mai spus: depinde de tenul fiecaruia!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Depinde de tipul de ten pe care il ai.De exemplu eu folosesc acum produs de la Avon Clearskin si mi se pare cat de cat bun.Nu pot spune ca e sclipitor de bun insa vad ca da rezultate. Data viitoare cand m-ai comanzi ceva intreaba reprezentantul sau vezi u daca este bun si pentru tipul tau de ten.happyhappyhappy:*

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da, mi-am luat ceva dar nu sunt bune de nimic!

Odaata am avut un baton pentru acoperirea cosurilor parca ala fusese bun de ceva...mai ti le acoperea atat,... dar asta acum cati-va ani...Acuma cine stie cum o mai fiilaughing.ca le schimba si astia compozitia,,, pe zi ce trece sunt mai proaste produsele!
Eu sunt reprezentant l metropolitan si sunt si mai ieftine si mai bunicele!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Astia cu reclamele si produsele lor scot niste dume(minciuni) de nici ei nu le cred

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sincer la mine au chiar bune nu mai am cosuri deloc! si asa e cum spunea monyk16 depinde de ten

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eo am folosit
trebuie sa dai de cel putin 2 ori pe zi.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si eu am folosit si nu sunt bune de nimic, cele pentru cosuri iti usuca toata fata si te face alba, beah, deci te sfatuiesc sa nu le folosesti pentru binele pielii tale.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ai dreptate

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am folosit si sincer se vad rezultate... nu stiu ce tot visati

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu sunt bune deloc... m-am dat de cateva orii cu ele si mai rau mi s-a iritat pielea si mi-a aparut bubite si cosurile tot nu au disparut

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu folosesc baton corector de la clearskin si e buun si gel cu dubla actiune

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu il folosesc si e chiar bun. nu il lasati 30 de sec pe fata cum scrie pe el ca nu faceti nimic. eu il aplic in strat mai gros pe fata si il las sa se usuce. o sa simtiti o mica usturime... deci functioneaza happy si lasatil macar juma de ora pe fata. de preferat seara inainte de culcare.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si eu folosesc de asemenea pentru puncte negre. Dar nicio schimbare. Dar imi place ca imi usuca (virgula) cosurile foarte repede.

| robert14_6327 a răspuns (pentru anonim_4396):

Am auzit oameni prosti care spun virgula in vorbire...dar sa scrie?! laughing)))))) rolling on the floor))

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pentru ce sunt alifiile acestea pentru cosuri?""

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Numai ce am cumparat 2 din Produsele Clearskin de la Avon si nu stiu sigur daca sunt bune de ceva o sa incerc sa le folosesc 1 data pe zi sa vad daca functioneaza

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu am produse si vad imbunatatiri.acum depinde de tenul fiecaruia

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu dar vreau sa incerc