| Emma198 a întrebat:

Hei. Ati putea sa-mi spuneti ce machiaj ar merge cu o rochie alba? Este pentru banchet. Nu vreau sa fie ceva foarte extravagant. Daca se poate si poze ar fi super. Multumesc anticipat.

2 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

In primul rand se alege dupa culoare ochilor, ten, si abia apoi dupa tinuta aleasa. Pentru ochii caprui, merge aproape orice, pentru ochii verzi, poti merge pe roz, mov, portocaliu. Pentru ochii albastri, portocaliu, roz, auriu, maro. Daca te-ai programat la cineva, trebuie sa te ajute si in alegerea machiajului. Daca ai intrebari imi poti scrie. Te ajut cu mare placere.