| PuяpℓeMusic a întrebat:

Hei!

Aveti ideea cum as putea sa`mi deschid culoarea parului?
De curand mi-am cumparat o vopsea [Blond] si am incercat`o pe o suvita, dar nu prinde deloc. Pur si simplu nu se vede nicio diferenta.Imi e frica sa-l decolorez.thinking

Răspuns Câştigător
| opium a răspuns:

Toate gamele de vopsea au cate un sortiment sau chiar mai multe de vopsea blonda (fara decolorare-este precizat pe cutie), care iti deschide culoarea cu 4-6 tonuri. Poti arunca o privire la Syoss,Garnier,L'oreal, Revlon, Palette...Insa eu iti recomand l'oreal,iese cel mai bun rezultat,plus ca nu are tente de galbui/rosu,nuante care ies frecvent la decolorat,din cauza pigmentului pe care parul tau il are. Daca ai parul castaniu inchis iti iese saten, daca esti satena inchis iti iese saten deschis, daca esti saten deschis iti iese blond inchis...si tot asa.

5 răspunsuri:
| YourEternalLove a răspuns:

Pai tiar trebui un decolorant nu stiu ce culoare are parul tau dar cu decolorant merge fundiza... plizz?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am incercat cu vopsea blonda. Apropo daca nu merge nu incerca fiindca iti inchide parul(mie mi s-a intamplat). Incearca sa ti-l deschizi cu sampon (kloran)il gasesti in magazine mie mi-a mers, iar dupa aia incearca din nou sa-l deschizi.

| SmushyPapanasulcuDulceata a răspuns:

Hey. Pai habar n-am, dar uite ceva ciudat si cam...
Daca erai in acea perioada, ei bine cand fetele sunt in acea perioada, nu se prinde culoarea de par. Stiu, e ciudat. Hope I helped.

| Reika a răspuns:

Incearca sa te clatesti cu ceai de musetel dupa ce faci baie si parul incepe sa se deschida la culoare big grin

| NicolleRain a răspuns:

Incearca cu apa oxigenatawinking