| Erika3001 a întrebat:

Am incercat sa imi colorez parul (vopsea de par Garnier Color Naturals) cu rusu deschis. Am parul destul de inchis la culoare dar pe cutie scria ca oricum ar trebui sa se vada. Am incercat mai intai pe o suvita de par ca sa vad daca se prinde si nu s-a schimbat deloc culoarea parului. Care ar putea fi explicatia? Am urmat intructiunile deci ce ar putea fi?

Răspuns Câştigător
| Bondarel99 a răspuns:

Vopseaua pe care ai ales-o tu nu se vede bine pentru ca parul tau e prea inchis la culoare, iar vopseaua nu are putere de deschidere.Si eu de cate ori m-am vopsit am incercat mai intai pe o suvita si mi se parea ca nu e nimic schimbat, dar dupa ce m-am vopsit cu aceeasi vopsea pe tot parul, se vedea foarte bine diferenta. Vopseste-l pe tot si vei vedea ca vei avea macar niste reflexii destul de vizibile.

| Erika3001 explică (pentru Bondarel99):

Bine. Mersi. Dar eu vroiam totusi sa imi fac suvite. Sper sa ai dreptatehappy

3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Ai parul prea inchis la culoare si nuanta aleasa de tine nu se va observa prea bine, il va inchide si mai tare

| Erika3001 explică (pentru mona):

Ar fi ceva daca l-ar inchide macar. Dar nu se vede chiar nimic. (pe instructiuni spune ca si pe par negru sar vedea ceva..si negru nu il am deci probabil e altceva)