| DanielaDumitrescu99 a întrebat:

Cum sa imi fac parul mai ondulat fara sa folosesc ondulator sau placa? Eu am parul semidrept.

Răspuns Câştigător
| Gabytzaa98 a răspuns:

Daca il vrei ondulat, trebuie. sa il rotesti pe niste foaie de aluminiu foarte bine; sa il usuci foarte putin cu feohnul.Aluminiul se va incalzi iar peste 1 min vei scoate incet foaia de aluminiu separand firele de par si : VOILA!

4 răspunsuri:
| Sin a răspuns:

Cu bigudiuri?

| love44katyp a răspuns:

Trebuie sa apelezi la metodele clasice thinking
de ex bigudiurile

| huzuzi a răspuns:

Incearca bigudiurile... iar daca nu, te poti spala pe par iar apoi sa il impletsti in multe codite...si ori il lasi asa pana dimineata ori il lasi cateva ore

Mult succes!

| cяιss a răspuns:

Spala-te pe par si impleteste-ti parul lasati-l o noapte sau cateva ore si il vei avea cret:p