| Felictiy a întrebat:

Hei! Cam cat creste parul pe luna daca te dai cu ulei de ricin? Si de cate ori trebuie sa te dai cu acesta? Zilnic sau de cateva ori pe saptamana

4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Parul creste cum ti-i gena. Uleiul de ricin doar ajuta parul. Alea cu cresterea mai rapida si nu-ti cade parul, sunt doar chestii de marcheting.

| RoCkKiD a răspuns:

Uleiul poate o sa-l intareasca putin dar de crescut tot cu cam 1cm pe luna creste.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Nu crește de la ricin, ricinul doar întărește puțin firul de păr.

| ancaval a răspuns:

O dată pe săptămână ajunge, sau hai fie de două ori.
Te dai cu ulei la rădăcină, și stai așa 2 ore, apoi te speli.
Crește repede. Eu nu am măsurat, dar sunt mulțumită!