| Radandam a întrebat:

Hei! Ce părere aveți despre hainele de pe Aliexpress? Sunt exact cum arata în poze? Și în cât timp ajunge comanda? Astept păreri!

4 răspunsuri:
| Speranta12 a răspuns:

Hainele de pe Aliexpress = kitsch-uri. Punct.

| Radandam explică (pentru Speranta12):

Pai sunt la mâna a doua? Second hand? Te întreb ca nu știu. Ma refer la haine când zic asta

| Speranta12 a răspuns (pentru Radandam):

Nu. Sunt produse in china cu materiale proaste si cu un mod de productie lipsit de calitate. De aia preturile sunt mici. Pentru ca lipseste calitatea.

| mustafateke7 a răspuns:

Bună! Răspunsul este da, produsele sunt fix ca cele din poze... daca vrei sa le vezi in realitate sunt multi oameni care adauga comentarii si poze cu hainele achizitionate in sectiun reviews...
Timpul de comanda este de vreo luna, dar sunt sanse sa nu vine. In acest caz deschizi o disputa iar banii iti vor fi returnati complet...
Sunt si produse de calitate, dar si produse din materiale proaste, depinde ce gasesti.