| anonim_4396 a întrebat:

Hei!
Ce părere aveți despre părul lung până la fund? Vi se pare frumos sau de prost gust?

Răspuns Câştigător
| AwGenetix a răspuns:

Hmm. Parul, daca vorbim de o fata, caci daca vorbim de un baiat se termina discutia, moare subit.

Dar la o fata, parul trebuie sa nu depaseasca nivelul sanilor. Ce depaseste este... Taranesc.

38 răspunsuri:
| Mandeliu a răspuns:

De fel imi plac fetele care isi lasa parul lung, dar sa il ai pana la fund este putin exagerat si din ce stiu eu, si greu de intretinut.

| Andrei200202 a răspuns:

Nu pot sa spun ca i de prost gust dar mie mi place sa fie potrivit adica cu vreo 10-15 cm maxim mai jos de umeri

| Adry05 a răspuns:

Depinde și cât e de îngrijit. nu prea văd de ce ar fi totuși ceva de prost gust

| JamesWatson a răspuns:

E drăguț. Dar nici nu vreau să mă gândesc cat de greu ii e fetei cand spelă să îl piaptănă.
Cred că este și incomod cand vrei să faci dragoste

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca e lung natural si nu are varfurile facute praf, merge. Dar sa arate bine trebuie sa nu fie mai mare decat, sa zic, pana la jumatea sanilor. Ca pe urma arata ciudat la unele tipuri de fata.

| alina2k18 a răspuns:

Daca e ingrijit [ matasos - mai greut daca se onduleaza -, stralucitor, cat de cat des, spalat la timp si coafat ] arata SUPERB. Altfel 3 lațe atarnate fara stralucire si volum no thanks.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum ar putea fi de prost gust? Mie îmi place, așa îl am de câțiva ani, am și norocul să fie potolit, moale, strălucitor și nu îmi dă prea multe bătăi de cap. Alte tipe se plâng că și-l prind peste tot, eu nu am problema asta laughing.
https://imgur.com/a/KMapv2p

| AwGenetix a răspuns (pentru anonim_4396):

S-a dorit o parere. Ai evaluat mesajul meu de prost gust bla bla. Cat timp vorbim de o parere despre cum ni se pare, tu esti cea de prost gust. Am dreptul asta, toanto sa imi spun parerea despre cum vad eu parul lung la o fata.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru AwGenetix):

Și eu am dreptul să am o părere despre părerea ta laughing.

| AwGenetix a răspuns (pentru anonim_4396):

Lasa. nu face nimic. urat-o.

| ibaal a răspuns:

Trebuie taiatlaughing
acum, gusturile nu se discuta, dar, daca tot ai intrebat...
Si pana la urma urmei ...de ce ai pastra toata claia aia!?

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru AwGenetix):

laughing

| AwGenetix a răspuns (pentru ibaal):

Cum de ce? pentru ca pe vremuri fetele purtau batic si parul pana la calcaie. gen Sofia Vicoveanca.
Dar acum. tendinta e sa ai parul scurt.
Iar eu pur si simplu prefer un par maxim pana la sani. Daca ai sanii pana la jenunchi atunci Azazello ti se potriveste

| alina2k18 a răspuns (pentru anonim_4396):

Marfa culoarea mai ales daca ai pielea alba si ochii deschisi la culoarewinking

| alina2k18 a răspuns (pentru AwGenetix):

Eh e taranesc laughing Kim K sarmana foloseste extensii de 60-70 cm de costa sute bune de dolari un singur setwinking nu o stii si ea trendu laughing o taranca laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru AwGenetix):

Mie nu-mi dictează nici tendințele, nici preferințele pu-lărăilor ce fac cu părul meu laughing.

| DanTeSkies a răspuns:

Orice stil al părului sau orice stil vestimentar este perfect, atât timp cât tu te simți bine cu el, nu ezita, mereu părerile vor fi împarțite.

| ibaal a răspuns (pentru AwGenetix):

rolling on the floor
pai,de ce ar vrea asta?!
Nu mai traim "pe vremuri"
Ca la fel de bine alea pe vremuri erau niste paduchioase nespalate.
A evoluat lumea, ca nu de proaste majoritatea femeilor au realizat ca pe vremuri nu era mai binelaughing
Adica, daca pe vremuri mergeau alea cu o frunza in jurul taliei...sa votam in zilele noastre sa mearga tot asalaughing
Mie,personal, o femeie cu ditamai flocaiala in cap mi se pare o neingrijita. Poate gresesc, dar, nu vad cum, daca e natural...sa il spele zilnic, sa fie curat mereu...
Daca o avea extensii, aia e altceva. Ca si astea de la care se inspira ciutancele astea in ziua de azi, au parul scurt si noaptea, il dau jos.

| AwGenetix a răspuns (pentru ibaal):

Categoric sunt nespalate.
in fine, sunt pareri si pareri. ale noastre ale barbatilor pare ca nu conteaza.
si iapa are ditamai coada, tot pana la copita. si-atunci...de ce nu?

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru AwGenetix):

Nespalat poate esti tu

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru AwGenetix):

Ar trebui să te preocupe mai tare hipersensibilitatea asta a ta decât igiena altora. big grin E cam penibil să te oftici atât de tare, ca bărbat, pentru niște voturi pe un site.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru ibaal):

Părul lung mereu va fi la modă. Sunt doar câțiva cm, în afară de câțiva ml de șampon în plus, nu necesită cine știe ce rutină specială, mai ales dacă ai un păr sănătos și hidratat. Prea dramatizați, sigur sunteți bărbați?

Părul nu se spală zilnic, oricât de lung ar fi. Întotdeauna persoanele cu igienă deficitară au gura cea mai mare când vine vorba de subiectul ăsta laughing. O femeie cu părul lung nu prea are cum să fie neîngrijită pentru că părul nu crește dacă nu e sănătos și ca să fie sănătos, trebuie să ai grijă de tine (să mănânci ce trebuie, să faci o mască săptămânală, să folosești un balsam bun, să tai vârfurile periodic sau să-l îndrepți, ca orice femeie normală).
Dar te las că poate te țin de vorbă și uiți de programarea la mani-pedi.

| CleanHeart a răspuns:

Avand in vedere ca eu asa il am mi se pare frumos, dar nu doar din cauza asta, imi place pur si simplu, ce-i drept la unele fete le sta foarte bine si cu parul scurt, poate mult mai fain chiar, si nu stiu ce ar putea avea cineva cu un par lung la o fata.

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Arata belea parul, roscata si parul lung, ah... feminitate level 100.

| Drimmero a răspuns:

Feminitatea unei femei sta de cele mai multe ori in par,, ma atrage un par lung, stralucitor, frumos mirositor. Am o parere cat se poate de pozitiva

| Mosotti a răspuns:

Nu este deloc de prost gust, fiecare fel de par este la fel de bun, depinde cum ii place apartinatorului, deci nu este problema. Si cine place pe persoana asa bine, cine nu nu, dar sunt multi oameni carora le place, deci nici social nu este deloc o problema.

| aXy99 a răspuns:

Prea lung.

| inflicted a răspuns:

La alte fete prefer sa vad mereu par luuuung care straluceste si le face sa arate ca niste printese

| RAY a răspuns:

Imi plac fetele cu parul cret si lung

| Swae a răspuns:

Depinde cum si-l ingrijeste, pe unele parul lung le avantajeaza. Conteaza si textura, culoarea, etc. Altele sunt mai elegante cu el scurt. E ceva subiectiv...