| anonim_4396 a întrebat:

Hei!
Ce părere aveți despre părul lung până la fund? Vi se pare frumos sau de prost gust?

Răspuns Câştigător
| AwGenetix a răspuns:

Hmm. Parul, daca vorbim de o fata, caci daca vorbim de un baiat se termina discutia, moare subit.

Dar la o fata, parul trebuie sa nu depaseasca nivelul sanilor. Ce depaseste este... Taranesc.

38 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru AwGenetix):

Cu fața aia nu poți să ai pretenții la femei sincer

| AwGenetix a răspuns (pentru anonim_4396):

Zise unu care nu are curaj sa-si afișeze mecla. stai calm, nu duc lipsa. nene fara mecla.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru AwGenetix):

Esti la fel de urat si daca imi pun poza cu mine.

| AwGenetix a răspuns (pentru anonim_4396):

Ma rog. parca esti malone. ce treaba ai tu cum arat eu. ti-ai propus sa te asezi in genunchi sa faci o ...treaba si te incurca ca sunt prea urat sau ce problema ai?

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru AwGenetix):

M-a amuzant ca ai pretentii la femei cu fata aia, tu esti genul care agata ce ramane. Nu aveai pareri asa cretine daca ai umbla cu fete ca lumea

| AwGenetix a răspuns (pentru anonim_4396):

Asta este. nu toti precum fat-frumos si ileana cosanzeana care-si calca pe par.
nu m-ar mira sa ai par si pe jos de-ti calci pe el. laughing)
lasa, nu te mai hazarda sa raspunzi ca esti deja pe ignore ca m-am saturat sa tastez unei siluete care n-are curaj sa-si puna o poza pentru ca plezneste internetu laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Perfect. Asa am si eu de ce sa apuc atunci cand da sa fuga.

| aXy99 a răspuns (pentru AwGenetix):

Ai inceput o fraza si n-ai continuat-o. Ai comis un anacolut.