| maddy09 a întrebat:

Hei cine poate sa imi recomande si mie o crema sau ceva pentru cosuri? pls :d

Răspuns Câştigător
| cyufulyky a răspuns:

Mai bine te-ai duce la un dermatolog el va sti cu sigurantza ce-ti trebuie pentru tenul tau si pentru metabilsuml tau...

succes!

10 răspunsuri:
| MissCamelia a răspuns:

Lotiune/crema antiacneica elmiplant, neaparat masca cu argila gasesti la farmacie argila aslavital

| asya a răspuns:

Eu folosesc lotiunea Aknesol... e ff ieftina si deosebit de buna! La mine a dat rezultate neasteptate!

eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Raman la acelasi produs de fiecare data...Aknesol...il iei de la farmacie si costa in jur de 10 lei... e chiar foarte bun si isi face efectul foarte repede...sa citesti atenta instructiunile...inainte sa te dai trebuie sa te speli cu apa calduta si de dai de 2 ori pe zi... dupa ce iti trec nu trebuie sa te dai numai 1-2 ori pe saptamana pentru ca altfel ti se irita pielea... dar iti spun ca e foarte bun si nici nu e scumpwinking

| kathessa a răspuns:

Claearasil. Sau iei de la piata tarite de griu si te speci. Curata foarte bine si au si vitamine. Bafta!

| girlxx21 a răspuns:

Gel de curatare Ivatherm sau Avene si zynerit. Te speli de 3 ori pe zi dupa care aplici zynerit dar nu in cantitati foarte mari!

| anissa a răspuns:

Zineryt+ceai de musetel

| Rebe a răspuns:

Incearca o masca de argila.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu folosesc zinerit si ff bun, daca nu incearca cu o lotiune antiacneica emiplant.bafta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil ca vrei o solutie miraculoasa care sa le faca sa dispara... ei bine nu o vei gasi aici pe forum.mergi la un medic dermatolog bun si nu incerca tu in necunostinta de cauza orice produs care ai auzit de la nu stiu cine ca e bun. poate e bun, dar poate nu pentru tine.in cel mai rau caz poate sa-ti afecteze in mod negativ tenul.crede-ma ca e cel mai bun lucru care poti sa-l faci pentru tine.

| maddy09 explică:

Multumesc! happy