| drakazor33 a întrebat:

Buna TPU

Stie cineva cum as putea scapa de cosurile de pe fata? o crema buna. nu stiu de cateva luni am cosuri si nu mai dispar! Am 16 ani si stiu ca`i normal sa ai.

Sa imi recomande cineva o crema va rog frumos!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Mangustă a răspuns:

Cica ar fi bune, tinctura de iod, lamaia, galbenusul de ou...Astea mai "naturale" Iar ca si creme, eu folosesc in general ulei de arbore de ceai (sau de tea tree, tot aia e) si isi face efectul destul de repede.
Bafta