| VD44F a întrebat:

Hei cum pot scapa de matreata? Dati-mi si mie un sampon, un balsam, o masca ceva! multumesc :*

7 răspunsuri:
| Andrre a răspuns:

Eu am auzit ca e bun otetul.thinking

| oana1 a răspuns:

Draga andreea, eu am scapat de matreata folosind ulei esential de menta, 2-3 picaturi amestecate cu samponul tau obisnuit, ar fi bine sa poti folosi unul antimatreata, o alta metoda folosita de o prietena de-a mea este de a folosi o pastila de aspirina facuta praf, tot asa, in samponul cu care te speli de obicei. ea spune ca-i face bine!

| JaJe a răspuns:

Head & Shoulders Menthol, nu toate porcariile mincinoase pentru matreata care le vezi la televizor. Cel putin la mine, functioneaza din prima spalare H&S

| Bizzareq1 a răspuns:

Pai. eu o sa iti recomand acest sampon care il consum de ceva vreme si este ff bun.http://www.aloesuperlativ.ro/Aloe+Jojoba+Shampoo-aloe-vera-70.html \

| ijustwannarun a răspuns:

Pai...iti recomand samponul CLEAR, e foarte bun si masca de par cu kiwi si mango de la AVON [incearca si o sa dea rezultate].