| CatyVany a întrebat:

Hei! Dau FUNDA! Mi.am cumparat o pereche de expadrile albe care pe interior au un material albastru. Initial am crezut ca materialul nu se curge, si de ce ar fi fabricat asa ceva...care sa se distruga la prima spalare!? Faza e ca le-am spalat si acum m-am ales cu niste punctulete albastre pe ele... CUM AS PUTEA SA LE SCOT?sad

6 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

"expadrile"...asa le zice?
"materialul nu se curge"...asta in ce limba e?

| KamaSutra a răspuns:

Nu se mai scot

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu poți.

| raresandrey a răspuns:

Se numesc,, espadrilles,, si ce ti-ai luat sunt stifturi, uite aici ceva original de la mama lor de-acasa care face toti banii: http://www.espadrilles.eu/......espardenya

| CatyVany explică:

K0sti pe ce lume traiesti?
raresandrey nu sunt stifturi...din contra sunt de la Deichmann

| raresandrey a răspuns (pentru CatyVany):

La Deichmann gasesti multe chinezarii, ce ti-am dat eu alea sunt espadrille originale, adevaratele espadrille au talpa de calt, costa de la 20 la 40 euro sau mai mult dar merita