| DidiiiAllm a întrebat:

Recent mi-am cumparat 2 perechi de blugi din material elastic de la zara. I-am spalat,s-au incretit in jurul zonei initime si pe parti. O pereche i am calcat,dar una nu. Sunt deja la a treia spalare si uscare si nu inteleg de ce nu se remediaza situatia. Accentuez faptul ca, am stramtat o pereche, dar in zadar! De ce?

3 răspunsuri:
| MirelutaAlbinuta a răspuns:

Pentru ca ca hainele de la Zara sunt de fapt de la comercianti din dragonulrosu si etichetate la Apaca? Daia sunt proaste hainele de acolo, lucrurile bune de la ei le gasesti greu http://bit.ly/1HO3gnY

| DidiiiAllm explică (pentru MirelutaAlbinuta):

Si de la bershka?

| MirelutaAlbinuta a răspuns (pentru DidiiiAllm):

La fel se intampla cu toate firmele. Doar firmele gen Armani, hugo boss care desigur sunt si foarte scumpe au haine adevarate. De exemplu o pereche de Hugo costa 250euro. Si zara are haine de calitate doar ca nici nu cred ca sunt vandute in Romania