| Dixxie_9760 a întrebat:

Hei. De cand m`am trezit am ochiu putin umflat si ma doare. Cred ca imi iese acel "urcior" nasol. Va rog frumos sa`mi spuneti o metoda sa previn aparitia lui. Urgent! Funda si vot!

Răspuns Câştigător
| liii a răspuns:

Du-te la farmacie si ia TOBRADEX, o sa-ti dispara pana seara(testat de mine).

5 răspunsuri:
| Diiiaaa a răspuns:

Bună Dixxie!

Leagă-ţi o aţă neagră la degetul mic şi ţine-o 2-3 zile.
Aşa am făcut şi eu când am avut urcior şi chiar a trecut.

Sper că te-am ajutat.

| liii a răspuns:

Ma nu mai situ sigur daca era 13 lei sau 18big grinL-am luat anul trecut deci...

| Dixxie_9760 explică:

@ lee : Cat costa?

| LoveWithoutInhibitions a răspuns:

Buna!
Unii poate o iau in gluma, dar e chiar un fapt real sa te dai cu coada unei pisici pe la ochiul cu pricina...nu e o gluma, chiar functioneaza!
Incearca doar si ai sa vezi ca functioneaza!

| gustdecapsuna a răspuns:

Pune o lingura de lemn la foc deasupra si apoi la ochi tine un 1 min